₺22,90 KDV Dahil
₺29,98 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺162,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
₺63,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
₺198,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Anne Ürünleri

Daha bebekleri doğmadan önce bile onlar için en iyisini en doğrusunu düşünen anneler için birçok farklı Anne Ürünleri bulunmakta.  Bebeğinizi kucağınıza almadan önce heyecanla hazırladığınız bakım çantaları, bebeğinizi emzirme sırasında acı çekmemeniz için göğüs koruyucular ve göğüs pompaları kategoride dikkat çeken ürünler arasında.

İhtiyacınız olan anne ürünlerine Babymandalin.com adresinden hızlı bir şekilde sahip olmak mümkün. Kullanıcı dostu site tasarımı ile aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve online olarak tek tık ile satın alabilirsiniz.

Bakım Çantaları

Anneler için bebekleriyle bir yerden başka bir yere gitmek biraz zahmetli bir durum olabiliyor. Bu noktada Bakım Çantaları sizleri bu zahmetten kurtarmak için devreye girmekte. Hem sırt hem de omuz olarak iki farklı modelden oluşan bu çantalar, bebeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi içine alabilecek genişliğe sahiptir. Bununla birlikte, çanta içerisinde, bebeğinizin kirli bezlerini koyacağınız bir torba, termoslu biberon çantası, antibakteriyel alt açma minderi bulunmakta. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan bu bakım çantaları, sizlere konforlu bir taşıma imkânı sağlamanın yanı sıra, çantada bulunan askı aparatları ile bebek arabalarına asılabilmektedir. Su geçirmez kumaştan üretilen söz konusu çantalar aynı zamanda kolayca temizlenebiliyor.

Göğüs Koruyucu ve Göğüs Pompası

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren anne sütüneihtiyaç duyarlar. Bebeklerinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesi ve büyümesi için ise sizler 2-4 saat aralıklarla bebeğinizi emzirmek durumunda olacaksınız. Bu noktada, göğsünüzün tahriş olmasını ve çatlamasını önlemek için farklı ürünler bulunmakta. Göğüs koruyucular, emzirme sırasında sizlere büyük bir rahatlık sağlarken bebeğiniz için de kolay bir şekilde sütü içine çekmesine destek olacaktır. Bununla birlikte, bebeğiniz için süt sağma konusunda sizlere yardımcı olacak göğüs pompası, aynı zamanda göğsününe masaj yaparak sizleri rahatlatacaktır.

Anne Ürünlerinde Baby Mandalin Ayrıcalıklarından Yararlanın

Bebeklerinizi ve sizi düşünen Baby Mandalin, sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple yapacağınız tüm alışverişlerinizde kredi kartı bilgileriniz %100 koruma altında olup, ürünleriniz ücretsiz olarak hızlı bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

Tüm indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

141 Anne Ürünleri