₺23,50 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
1

Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğinizin temizliği kadar bakım ürünleri de bir hayli önem taşımaktadır. Güzel bir banyonun ardından bebeğinizin minicik tırnaklarını kesebilir, ardından burnunu ve kulağını temizleyebilir ve onları derin bir uyku uyuması için beşiğine götürebilirsiniz. Bu noktada, Bebek Bakım Ürünlerinden tırnak bakım seti ve burun aspiratörü kategoride dikkat çekenler arasında.

Bebeğinizin ihtiyacını olan bebek bakım ürünlerine Babymandalin.com adresinden kolay bir şekilde ulaşabilir, Bebek Bakım Ürünleri Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı dostu site tasarımı ile aradığını ürünü online olarak tek tık ile satın almak parmaklarınızın ucunda.

Bebek Tırnak Bakım Seti

Bebeğinizin tırnaklarını düzenli olarak kesmeniz hem hijyen açısından hem de bebeğinizin kendisine tırnakları ile zarar vermemesi açısından büyük öneme sahiptir. Tırnak Bakım Seti ile bebeklerinizin tırnaklarını kolay ve doğru bir şekilde kesebilir, içerisinde bulunan tırnak törpüsü ve tırnak fırçası ile bebeğinizin küçük tırnaklarının kesimi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen söz konusu tırnak bakım setlerini bebeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Burun Aspiratörü

Bebeğinizin burnunun tıkalı olması onu fazlasıyla huzursuz yapacakken aynı zamanda rahat bir şekilde uyumasını ve beslenmesini zorlaştırır. Burun Aspiratörü, bebeğinizin burnunu en hijyenik ve nazik şekilde temizlemeniz konusunda sizlere destek olmaktadır. Bebeğinizin gün boyunca kolay bir şekilde nefes alması, kendinisi daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlaması açısından, bebeğinizin ihtiyacınıza göre burun aspiratörünü kullanmalısınız. Aspiratör uçları, bebeğinize maksimum hijyen sağlamak için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra yenisi ile değiştirilmelidir.

Bebek Bakım Ürünlerinde Baby Mandalin Ayrıcalıklarından Yararlanın

Bebeklerinizi ve sizi düşünen Baby Mandalin, sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple yapacağınız tüm alışverişlerinizde kredi kartı bilgileriniz %100 koruma altında olup, ürünleriniz ücretsiz olarak hızlı bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

Tüm indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

144 Bebek Bakım Ürünleri