₺108,00 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺27,90 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺18,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
1

Bebek Beslenme

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren sizin sevginize ve yardımınıza ihtiyaç duyar. Sizler ise onları en iyi şekilde büyütmek için elinizden geleni hatta bazen çok daha fazlasını yaparsınız. Sadece sizler değil Baby Mandalin de bebeğiniz için en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Bu noktada, bebeklerinizin sağlıklı birer birey olması için pek çok Beslenme Ürününü sizlerin beğenisine sunmakta.

Bebek Beslenme Ürünleri

Bebeklerinizin için kategoride geniş bir ürün skalası sizleri bekliyor. Biberon, emzik, dişlik gibi ürünlerin yanı sıra, bebeğinize rahatça yemek yedirebilmeniz için mama sandalyeleri bulunmakta.  

Bebeğiniz için sağlıklı bir beslenme oldukça büyük öneme sahip. Bu yüzden bebekleriniz için alacağınız beslenme ürünlerinin kaliteli olması gerekmekte. Bebeğinizin damak yapısına göre özel olarak tasarlanmış Biberon ve emzik gibi ürünler, yumuşak bir kullanıma sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra, bu tür ürünlerin beslenme sırasında sızdırma yapma, kapağı açılma gibi olumsuz herhangi bir duruma karşı güvenli olduğundan emin olmalısınız.

Bunlarla birlikte, bebeğinize yemek yedirme konusunda sizlere büyük destek sağlayacak mama sandalyelerinin, bebeğinizin yaşı ve büyüklüğüne uyum sağlaması açısından oldukça önemli. Bunun yanı sıra, bebeklerinizin rahat etmesi için mama sandalyelerinde ayaklık olmasına ve geniş bir tepsi bölümünün olmasına özen göstermekte fayda bulunuyor.

Mama Sandalyelerini dilerseniz siz yemek yerken masanızın yanına kolay bir şekilde çekebilir ve bebeğiniz ile birlikte yemek yiyebilirsiniz. Aynı zamanda  kategoride bulunan yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen mama sandalleri oldukça kolay bir şekilde temizlenmektedir. Hiçbir şekilde kimyasal ürün kullanmadan nemli bir bez ile mama sandalyelerini temizlemek mümkün. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip olan söz konusu ürünler arasından bebeğiniz için en doğru olan sandalye sizleri bekliyor.

Bebek Beslenme Alışverişlerinizde Baby Mandalin Ayrıcalıklarından Yararlanın

Bebeklerinizi ve sizi düşünen Baby Mandalin, sizlere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple yapacağınız tüm alışverişlerinizde kredi kartı bilgileriniz %100 koruma altında olup, ürünleriniz ücretsiz olarak hızlı bir şekilde sizlere teslim edilecektir.

Tüm indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

 

231 Bebek Beslenme