₺801,00 KDV Dahil
₺1.390,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺945,00 KDV Dahil
₺1.490,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺68,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺333,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺333,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
₺315,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Ücretsiz Kargo
₺297,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺225,00 KDV Dahil
₺329,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺239,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Bebek Odası

Ebeveynler, bebekleri daha dünyaya gelmeden bebek odası hazırlıklarına başlar. Bebeğiniz için hangi yatağın çok daha koforlu, hangi dolabın çok daha kullanışlı, hangi battaniye ya da yorganın bebeğinizi daha iyi sıcak tutacağı büyük araştırmalar sonucu belirlenir. Fakat bu araştırmalar bazen oldukça kafa karışıklığına sebebiyet vermekte. Bu noktada, Baby Mandalin, bebeğiniz için en iyisini düşünerek hem sizler hem de minik yavrular için en kaliteli ve konforlu ürünleri beğeninize sunmaktadır. 

Kategoride Bebek Odası için ihtiyaç duyduğunuz her şey bir arada karşınıza çıkıyor. Mobilya, beşik, park yatağın yanı sıra, birbirinden farklı pek çok tekstil ürününe Babymandalin.com adresinden ulaşabilir, Bebek Odası Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Park Yatak 

Bir çok işlevi bir arada sunan Park Yataklar, bebeğinizin için en kullanışlı ürünler arasında yerini alıyor. Dilerseniz kendi yatağınızın yanına yerleştirebileceğiniz bu yataklar, sallayabilme özelliği ile bebeğiniz için sık sık uyanma durumunda kaldığınız zamanlarda size büyük bir destek sağlamakta. Bunun yanı sıra, seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz park yataklar, kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan bu yataklar, siz nereye giderseniz giden bebeğiniz her daim rahat bir gece uykusu geçirmesine yardımcı olur. Bunların yanı sıra, müzikli ve ışıklı oyuncakları bulunan park yataklar ile bebeğinizin yatak içinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak mümkün.

Beşik

Bebeğinizin doğumundan belli bir yaşa gelene kadar bebeğinizin en sık kullanacağı ürün olan Beşik, birbirinden farklı pek çok modelden oluşuyor. Dilerseniz bebeğinizi kucağınıza ilk aldığınız zamanlarda yanınızda yatması için anne yanı beşiği, dilerseniz kendi kendine sallanabilen elektrikli uyku beşiği, isterseniz de evin pek çok bölümünde rahatlıkla kullanabileceğiniz sepet beşik alternatifleriniz arasında. Bunların yanı sıra, bebek odası için diğer mobilyalar ile takım olarak kullanabileceğiniz sabit beşikler bebeğinize konforlu bir uyku sağlaması açısından dikkat çeken ürünler arasında.

Mobilya

Bebek odası hazırken Mobilya seçimi oldukça özen gösterilmesi gereken detaylardan. Bu noktada, beşiği, dolabı, şifonyerinin uyum içinde olmasına ve bebeğinize göre renk seçimi yapılmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra, mobilyaların odadaki diğer ürünler ile de uyum sağlaması önemli. Bebek odası için alışveriş yaparken, oda içinde kullanacağınız perde ve halıları göz önünde bulundurun.

Tekstil

Bebek odalarında olmazsa olmazlardan olan Tekstil Ürünleri arasında, bebeklerinizi sıcacık tutacak battaniyeler, birbirinden farklı renk ve desenleri ile nevresim takımları ve alt açma minderleri bulunuyor. Pamuklu kumaşlardan üretilen bu ürünleri bebeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

148 Bebek Odası