Hakkımızda


Bebek ve çocuk giyim sektöründe uzun yıllar hizmet veren Baby Mandalin, günümüzde 1500 metrekarelik büyük mağazasında bebek ve anne bakımına dair tüm ihtiyaçları tüketicilerle buluşturmaktadır. Daha geniş kitlelere ulaşmak adına adım atan firmamız, 7 gün 24 saat alışveriş yapmayı mümkün kılan BabyMandalin.com online mağazasını hayata geçirmiştir.

Çalışmalarına hız veren BabyMandalin.com, yepyeni tasarımı ile keyif alacağınız bir alışveriş deneyimini sizlere yaşatıyor. Anne/bebek bakım, bebek giyim, bebek odası, bebek beslenmesi gibi konularda nitelikli ürünleri sizlerin beğenisine sunan firmamız, alışveriş sonrasında sağladığı özel destek ile memnuniyet seviyenizi maksimuma çıkarmakta kararlı. 


Siz de anne ve bebek bakımına ait, ihtiyacınız olan tüm ürünler için, siparişinizi BabyMandalin.com online mağazamızdan verebilir, hızlı ve pratik alışverişin konforunu yaşayabilirsiniz. Tamamen güvenli olan online ödeme sitemimizde, kredi kartı bilgileriniz güvenlik sertifikamızla korunmaktadır. Ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz site dostu tasarım, uygun fiyat, hızlı teslimat avantajları da sizleri bekliyor.